حفظ حریم شخصی


تیم پرشین جی اس ام در راستای احترام به حقوق کاربران، موارد زیر را به‌ عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:


سیاست شماره (1): هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد پرشین جی اس ام است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی   امنیت ایمیل های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریداران  پرشین جی اس ام قابل شناسایی باشند.

همچنین پرشین جی اس ام در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید(سریع ترین و مقرون به صرفه ترین)  را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است پرشین جی اس ام  از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.


سیاست شماره(2):   پرشین جی اس ام  اولویت کار خود را حفاظت با تمام توان و به صورت جامع  از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت قرار داده است و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.


سیاست شماره (3):

 عضویت رسمی در وبسایت ما: به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در پرشین جی اس ام آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای پرشین جی اس ام بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و ایمیل های روزانه و سایر ایمیل‌های  پرشین جی اس ام برای شما ارسال نمی‌شود.

همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از ایمیل های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، پرشین جی اس ام برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.

سیاست شماره (4): کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌ هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف پرشین جی اس ام به آنان ارسال نمی‌شود.


جهت پرسش و اطلاع بیشتر و هرگونه سوالی درخصوص حریم خصوصی  کاربران در پرشین جی اس ام، به بخش پشتیبانی سایت مراجعه فرمایید یا این که  با ما تماس حاصل نمایید:

support@persiangsm.net

031-32296521

031-32296507