آنلاک سونی

آنلاک سونی

اموزش ونکات مهم قبل از خرید سرویس انلاک سونی:
مشتری گرامی قبل از خرید این سرویس و ارسال سریال موبایل جهت انلاک حتما این مراحل را انجام داده  سپس اقدام به انلاک سونی لاک خود از طریق وب سایت ما جهت انلاک گوشی موبایل خود شوید.
این سرویس فقط جهت انلاک سونی قفل شبکه و یا قفل سیم کارت میباشد برای کسانی که گوشی سونی لاک شبکه ویا قفل سیم کارت از اپراتورهای کشورهای خارجی نظیر اپراتورهای انگلیس ,امریکا,کانادا,سوئد.....است میباشد و هیچ گونه ارتباطی با انلاک کد شخصی و یا کد الگو و یا کد انلاک بوت لودر جهت نصب رام کاستوم سونی ندارد.
اموزش:
ابتدا سیم کارتی به غیر از سیم کارتی که گوشی موبایل سونی شما لاک ان اپراتور میباشد نظیر همراه اول,ایرانسل,رایتل, را درون گوشی گذاشته و گوشی را روشن کنید.
مطمئن شوید که گوشی موبایل از شما درخواست کد قفل شبکه کند پیغام باید در قالب SIM NETWORK UNLOCKPIN باشد.
سیم کارت را در اورده و گوشی را بدون سیم کارت مجددا روشن کنید.
کد *#*#7378423#*#* را وارد کرده و وارد منوی مخفی قفل شبکه شوید.
وارد قسمت SERVICE INFO شوید و سپس وارد قسمت SIM LOCK شوید و مشاهده کنید پنج قفل شبکه و یا قفل سیم کارت کدام X و کدام عدد میباشد.
اگر همه X بود و یا عدد صفر بود گوشی سونی شما قابل انلاک نمیباشد اگر یکی از انها عددی غیر از 0 مثلا 5 بود گوشی سونی شما هنوز فرصت وارد کردن کد قفل شبکه را دارد. 
گوشی را خاموش و سپس مجددا سیم کارت غیر از سیم کارتی که لاک شبکه هست مانند همراه اول یا ایرانسل درون گوشی سونی گذاشته و مجددا روشن کنید. 
یک کد تصادفی مثلا 999999 وارد کرده و OK را بزنید و گوشی را خاموش سیم کارت را در اورده و بدون سیم کارت روشن کنید و دوباره کد مخفی بالا را وارد کنید. 
*#*#7378423#*#* و دقت کنید از شمارنده کد یک عدد کم شده باشد مثلا اگر قبلا 5 بود الان باید 4 شده باشد. 
این تست به دلیل این میباشد که شمارنده وارد کردن کد عمل کند زیرا در برخی گوشیها مشاهده شده که فایل امنیتی خراب بوده و کد را قبول نمیکند.
چنانچه مراحل بالا را انجام دادید و مطابق این اموزش بود سپس اقدام به خرید کنید اگر نبود با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

هشدار مهم: از وارد کردن چندین بار کد اشتباه بر روی گوشی موبایل سونی خود پرهیز کنید زیرا چنانچه شمارنده وارد کردن کد صفر شد گوشی سونی اکسپریا  شما به هیچ وجه دیگر قابل انلاک نخواهد بود زیرا کدی که ما از کمپانی سونی درخواست خرید ان را میدهیم 8 رقمی و با هیچ نرم افزاری قابل محاسبه نمیباشد. 


مقایسه کالا (0)


آنلاک جهانی سونی توسط آی ام ای آی  Sony/Xperia Unlock by IMEI  Worldwide

آنلاک جهانی سونی توسط آی ام ای آی Sony/Xperia Unlock by IMEI Worldwide

مدت زمان انتظار شما برای آنلاک دستگاهتان بین  1-5 روز کاری می باشد.این سرویس قابلیت آنلاک جهانی  تمامی مدل های  سونی اکسپریا به وسیله ی..

120,000 تومان

آنلاک سریع سونی  با وضعیت سیملاک صفر  (Sony Unlock by Cable Instant ( Reset 0 Counter Supported

آنلاک سریع سونی با وضعیت سیملاک صفر (Sony Unlock by Cable Instant ( Reset 0 Counter Supported

مدت زمان انتظار شما برای آنلاک دستگاهتان بین  1-2 ساعت می باشد.این سرویس آنی قابلیت آنلاک جهانی  تمامی مدل های  سونی اکسپریا ..

112,000 تومان

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)